nasz wybór

W parku gwar. Mnóstwo dzieci bawiących się na placu zabaw, wiele rodzin spacerujących razem, ktoś gdzieś biegnie, ktoś woła, ktoś kogoś szuka. Sprzedają lody, żeby umilić dzień, sprzedają balony, żeby pokolorować dziecięcy świat..
Wolny poniedziałek. Wielu z nas ma wybór.  Wielu z nas robi co chce, przecież wolny poniedziałek nie zdarza się na co dzień. 
Od nas samych zależy jak go wykorzystamy, a  możemy naprawdę dużo. Możemy cieszyć się życiem lub płakać w kącie, możemy wmieszać się w tłum ludzi lub poszukać samotności, czytać, by zatopić się w innym świecie Możemy się kłócić albo z kimś pogodzić, milczeć lub głośno się śmiać, popełniać błędy lub naprawiać te popełnione, możemy leżeć i nie robić zupełnie nic.Tkwić w bezczynności przez godzinę lub pięć.
Jakie to rzeczywiste:
Możemy wybrać wykonanie badań profilaktycznych lub nie wykonywać ich wcale, możemy zadbać o swoje zdrowie, o piękny uśmiech - lub nie - jesteśmy przecież wolnymi ludźmi i .. nikt  nas do niczego nie zmusza.
Jest poniedziałek, wolny dzień. Co z tego, że wolny, przecież jutro, pojutrze, w świąteczny dzień i w  zwyczajne popołudnie, zawsze mamy wybór.

Oby te nasze wybory były  jak najczęściej trafne i szczęśliwe :)Pacjent zgłosił się celem poprawy estetyki.
Wykonano higienizację, piaskowanie oraz uzupełnienie protetyczne w obrębie zębów przednich 


0 komentarze:

Publikowanie komentarza